TP-Link MC112CS [WDM média konvertor sítě Fast Ethernet, k funkci nutný protikus MCS111CS s 1550/1310nm Tx/Rx]

Výrobce: TP-Link
Kód: N248483
EAN: 6935364030421
Výrobní číslo: MC112CS
Dostupnost produktu: skladem u dodavatele
Předpokládané datum odeslání k Vám 22.04.2021
Záruční doba: 60 měsíců

bez DPH 22,34 €
27,06 €


Technický popis

DISKUZE (0)

TP-Link MC112CS [WDM média konvertor sítě Fast Ethernet, k funkci nutný protikus MCS111CS s 1550/1310nm Tx/Rx]

  • Vyhovuje standardům 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX.
  • Funkce Link Fault Passthrough a Far End Fault včas minimalizují ztrátu způsobenou přerušením spojení.
  • Podporuje technologii WDM, odesílání a příjem dat pomocí jednoho optického vedení.
TECHNICKÉ SPECIFIKACE

Diskuze

zobrazeno příspěvků: 0 / 0
 Zpět 1 / 1 Další 
Jméno:
Posílat odpovědi na e-mail:
Titulek:
Text: